به نظر می‌رسد پلتفرم X که قبلا با نام توییتر شناخته می‌شد، در نمایش تصاویر پست شده در بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ به مشکل برخورد کرده است.

این موضوع به‌تازگی مورد توجه کاربران قرار گرفته است بطوریکه یکی از کاربران X به نام Tom Coates متوجه شده که عکس سلفی معروف الن دی جنرس در اسکار سال ۲۰۱۴ که رکورد بیشترین ریتوییت را شکست از توییتر حذف شده است.

گفتنی است توییتر تا سال ۲۰۱۱ دارای قابلیت آپلود تصاویر نبود و قبل از آن، از سرویس‌هایی میزبانی تصویر استفاده می‌کرد. یکی از آن‌ها TwitPic بود که در سال ۲۰۱۴ بسته شد، بنابراین همه تصاویر پست شده در این سرویس از بین رفته‌اند. با این حال، به نظر می‌رسد که تصاویر ارسال شده در خود توییتر در بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ نیز حذف شده‌اند.

البته تصاویری که پس از سال ۲۰۱۶ به‌طر مستقیم در توییتر پست شده‌اند، ظاهرا حذف نشده‌اند و همچنان در پلتفرم قابل مشاهده هستند. هنوز مشخص نیست که چرا تصاویر قدیمی در X نشان داده نمی‌شوند. مدیران X هنوز صحبتی در این زمینه نکرده است.

ایلان ماسک به‌تازگی گفته است که پلتفرم X به زودی قابلیت بلاک کردن کاربران را حذف خواهد کرد. لیندا یاکارینو مدیرعامل X هم گفته است: «امنیت کاربران اولویت اول ما است و ما در تلاش هستیم تا چیزی بهتر از بلاک کردن و میوت کردن ارائه کنیم.»

منبع: digitaltrends

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/258883/x-seems-to-have-deleted-years-of-old-twitter-images/