شما حالا می توانید با ChatGPT کل وب را مرور کنید. در ماه می امسال OpenAI به کاربران اجازه داد تا از ChatGPT به همراه موتور بینگ استفاده کنند. اما این شرکت پس از آنکه متوجه شد کاربران می توانند از این چت بات برای دسترسی به محتوای پی‌وال استفاده کنند، بلافاصله قابلیت مروز وب را حذف کرد.

قابلیت مرور وب اخیرا به کاربران پولی ChatGPT به صورت آزمایشی بازگردانده شد و حالا بعد از چند هفته آزمایش، به نظر می‌رسد که همه چیز خوب پیش رفته است و این قابلیت اکنون از حالت بتا خارج شده است و بخشی از مدل GPT-4 شده است که کاربران Plus و Enterprise ChatGPT می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

مایکروسافت به عنوان صاحب موتور جستجوی بینگ، یکی از سرمایه‌گذاران اصلی OpenAI بوده است و تاکنون بیش از ۱۳ میلیارد دلار در این شرکت هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری کرده است. همکاری این دو شرکت بعد از گذشت سه سال است همچنان ادامه دارد.

استفاده از قابلیت مرور وب ChatGPT بسیار ساده است. در نسخه بتا باید آن را در تنظیمات ChatGPT روشن می‌کردید، اما حالا کاربران Plus و Enterprise دیگر نیازی به انجام این کار ندارند. این قابلیت اکنون به عنوان یک گزینه در منوی کشویی زیر انتخابگر مدل GPT-4 قابل دسترس است.

سایر به‌روزرسانی‌های ChatGPT شامل DALL-E3 برای کاربران Plus و Enterprise به‌همراه قابلیت‌های مکالمه صوتی و تصویری می‌شود.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/264606/chatgpt-can-now-access-the-whole-internet-this-is-big/