یوتیوب به طور مرتب در حال اضافه کردن قابلیت‌های جدیدی برای جلوگیری از قرار گرفتن نوجوانان در معرض محتوای نامناسب است. این شرکت در حال حاضر قوانین سختی برای محافظت از نوجوانان دارد، اما همیشه کسانی هستند که راهی برای دور زدن آن‌ها پیدا می‌کنند.

یوتیوب به‌تازگی قابلیت‌های جدیدی ارائه کرد که محافظت از نوجوانان را افزایش می‌دهند. این قابلیت‌ها با همکاری Youth and Families Advisory Committee توسعه یافته و در هفته‌های آینده عرضه خواهند شد.

یوتیوب گفته است که اکنون نمایش ویدیوهای مرتبط با محتواهایی که ویژگی‌های فیزیکی بدن را مقایسه می‌کنند و جنبه‌های خاصی از تناسب اندام یا وزن بدن را ایده آل می‌دادند یا پرخاشگری را ترویج می‌دهند محدود کرده است.

یوتیوب اکنون تغییراتی در قابلیت‌های Take a Break و Bedtime Reminder داده است تا بهتر و بیشتر از قبل برای نوجوانان ظاهر شوند. این تغییرات برای کاربران زیر ۱۸ سال که در اکانت‌های خود این یادآوری‌ها را به‌طور پیش‌فرض فعال کرده‌اند، ملموس‌تر خواهد بود.

یوتیوب همچنین پنل‌های Crisis Resource را به یک تجربه تمام صفحه جدید گسترش داده است تا به کاربران کمک کند هنگامی که در یوتیوب به دنبال جستجوی سوالات مربوط به خودکشی، خودآزاری و موارد مشابه هستند متوقف شوند و راهنمایی‌های مربوطه را دریافت کنند.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/265343/youtube-launches-new-features-for-teens-protection/