در حالی که شایعاتی پیرامون معرفی گلکسی زد فولد ۶ FE به گوش می‌رسد، گزارشی تازه نشان می‌دهد که سامسونگ این گوشی مقرون‌به‌صرفه را امسال عرضه نخواهد کرد.

انتظار می‌رفت که این گوشی در رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ در ماه جولای به همراه محصولاتی همچون گوشی‌های گلکسی زد فولد ۶ اولترا، گلکسی فلیپ ۶ و حلقه هوشمند گلکسی رینگ معرفی شود؛ با این حال یک خبرگزاری کره‌ای به نام The Elec با انتشار گزارشی به احتمال عدم عرضه آن در سال جاری میلادی اشاره کرده است.

آن‌طور که پیداست سامسونگ در حال بررسی مجدد برنامه‌های خود برای عرضه گلکسی زد فولد ۶ FE به عنوان نسخه ارزان‌تر گلکسی زد فولد ۶ است. رسانه نام‌برده در ادامه افزوده است که نمونه‌های اولیه این گوشی از قاب باریک‌تری نسبت به رقبای چینی خود برخوردار نبودند.

گوشی مقرون‌به‌صرفه گلکسی زد فولد ۶ FE همچنین قلم هوشمند می‌باشد که به معنای عدم پشیتبانی آن از جایگاه قلم S-Pen است. سامسونگ این موارد در کنار بلاتکلیفی بازار را برای به تعویق انداختن عرضه این گوشی کافی می‌داند. انتظار می‌رود این شرکت کره‌ای در سال آینده به کار روی عرضه نسخه‌های ارزان‌تر گوشی‌های سری گلکسی زد فولد و گلکسی زد فلیپ ادامه دهد.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/285723/rumored-galaxy-z-fold6-fe-may-not-launch-this-year/