سامسونگ امروز در رویداد آنکپد (Unpacked) علاوه بر گوشی‌های تاشوی گلکسی زد فولد و فلیپ 4 و ساعت‌های سری گلکسی واچ 5 از ایرفون بی‌سیم گلکسی بادز 2 پرو رونمایی کرد.

هر کدام از ایرفون‌های گلکسی بادز دارای 2 اسپیکر با ترکیب ووفر و توییتر هستند و از صدای 24 بیتی Hi-Fi پشتیبانی می‌کنند. با این وجود، کاربران برای استفاده از این کیفیت صدا باید بادز 2 پرو را به یکی از گوشی‌های مجهز به اندروید 12 سامسونگ متصل کنند. علاوه بر این، گلکسی بادز 2 پرو از کدک‌های AAC و SBC نیز پشتیبانی کرده است اما خبری از aptX در آن‌ نخواهد بود.

این محصول از سه میکروفون SNR بهره برده که امکان حذف نویز خودکار، تشخیص صدای انسان و تشخیص صدای محیط اطراف را فراهم می‌کنند. به‌گفته‌ی سامسونگ، گلکسی بادز 2 پرو به‌قدری حساس است که به آسانی و به‌صورت خودکار، صدای انسان و محیط اطراف را شناسایی کرده و در صورت نیاز یکی از آن‌ها را کاهش می‌دهد.

ایرفون بی‌سیم جدید سامسونگ همچنین همانند گلکسی بادز 2 از باتری 61 میلی‌آمپرساعتی بهره برده اما محفظه‌ی شارژ آن به باتری 515 میلی‌آمپرساعتی مجهز شده است. عمر باتری این محصول هنگام پخش موسیقی در حالت عادی 5 ساعت و با اتصال آن به محفظه‌ی شارژ 18 ساعت می‌باشد. این اعداد با غیرفعال‌کردن حالت حذف نویز خودکار به‌ترتیب به 29/8 ساعت افزایش می‌یابند.

گلکسی بادز 2 پرو همچنین در زمان استفاده از قابلیت حذف نویز خودکار، در حالت عادی 3.5 ساعت و با اتصال به محفظه‌ی شارژ 14 ساعت امکان مکالمه‌ را ارائه می‌دهد. خاموش‌کردن قابلیت یادشده نیز عمر باتری بادز 2 پرو برای مکالمه را به 15/4 ساعت افزایش می‌دهد.

گلکسی بادز 2 پرو همچنین استاندارد IPX7 برای مقاومت تا عمق 1 متری آب را دریافت کرده است اما محفظه‌ی آن چنین قابلیتی را ندارد. سامسونگ این محصول را در سه رنگ مشکی، سفید و بنفش و با قیمت 299 یورو به بازار عرضه خواهد کرد.

منبع: NotebookCheckاتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/229626/galaxy-buds-2-pro-officially-announced/