لنوو ظاهرا قصد معرفی یک کنسول بازی دستی جدید به نام Legion Go دارد که دارای نوآوری‌های جالبی خواهد بود.

Legion Go قرار است یک کنسول دستی با طراحی کاربردی و عملکرد قوی باشد. این دستگاه مجهز به دکمه‌های کلاسیک با جاگیری مناسب، جوی‌استیک‌های ویژه و یک ماوس با موقعیت استراتژیک خواهد بود. این کنسول از یک یک نمایشگر ۸ اینچی با کمترین حاشیه بهره خواهد برد تا تجربه بسیار غنی ارائه کند. در ضمن، در پشت آن یک سیستم خنک‌کننده بزرگ وجود خواهد داشت که دما را در حین انجام بازی‌ها کاهش خواهد داد. Legion Go قرار است با رقبایی سرسختی مثل استیم دک، Rog Ally، AYANEO و نینتندو سوئیچ رقابت کند.

طبق اطلاعات امروز، لنوو از پردازنده‌های سری Ryzen Z1 AMD در Legion Go استفاده خواهد کرد. این پردازنده قبلا در کنسول ASUS ROG Ally هم استفاده شده است و عملکرد بازی خوبی دارد. با این حال، Legion Go قابلیت‌های دیگری مثل پایه داخلی و کنترلرهای جداشدنی با الهام از کنسول‌های نینتندو سوئیچ و ONEXPLAYER 2 خواهد داشت.

لنوو همچنین در حال توسعه عینک واقعیت افزوده Legion AR  است که به عنوان یک همراه برای کنسول دستی جدیدش عمل خواهد کرد. در واقع هدف لنوو از ارائه این عینک ارائه تجربه بازی از طریق واقعیت افزوده است و می‌خواهد یک روش نوآورانه برای تعامل با بازی‌ها ارائه دهد.

انتظار می‌رود محدوده قیمتی Legion Go در فاصله بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ دلار باشد و رقابت سختی با کنسول‌هایی مانند استیم دک و Rog Ally داشته باشد. این دستگاه احتمالا در رویداد IFA 2023 (1 تا ۵ سپتامبر) معرفی خواهد شد.

منبع: gizmochina

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/258776/lenovo-legion-go-to-come-with-ar-glasses-launch-timeline-specs-revealed/