همستر کامبت یک بازی تلگرامی از نوع Tap to Earn است که کاربران با ضربه زدن روی آن توکن جمع می‌کنند. این توکن‌ها ممکن است در آینده بین بازیکنان توزیع شود.

همستر کامبت ادعا کرده که بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر فعال دارد و به‌زودی ایردراپ این بازی اتفاق خواهد افتاد و توکن آن در صرافی‌ها لیست خواهد شد.

این بازی علاوه بر ویژگی‌های مختلف، دو گزینه بسیار مهم کد مورس و دیلی کمبو دارد که با وارد کردن آن‌ها می‌توانید سکه‌های بیشتری کسب کنید.

کد مورس کدی است که شما با وارد کردن آن می‌توانید روزانه یک میلیون سکه‌ در بازی دریافت کنید. برای وارد کردن کدهای مورس فقط باید از خط تیره و نقطه استفاده کنید. برای وارد کردن خط‌ تیره، نمایشگر را لمس طولانی کنید و برای وارد کردن نقطه، روی نمایشگر ضربه‌ بزنید.

کد مورس همستر کامبت امروز ۱۵ تیر

کد مورس امروز کلمه STAKE است که به صورت زیر وارد می‌شود:

  • S: ●  
  • T: —
  • A: ● —
  • K:   
  • E: ●

همچنین برای کسب روزانه ۵ میلیون سکه‌ در بازی باید سه کارت ویژه دیلی کمبو را هم پیدا کنید. پیدا کردن این کارت‌ها بسیار زمانبر است. به همین خاطر ما در اینجا به ‌طور روزانه آن را برای شما قرار می‌دهیم.

کارت‌های دیلی کمبو همستر کامبت امروز ۱۵ تیر

کارت‌های مخصوص امروز را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. این کارت‌ها، هر روز در بخش Mine به‌روز می‌شوند.

طبق شایعات، توکن همستر کامبت به‌زودی در صرافی‌های رمزارز لیست خواهد شد. بنابراین تا آن موقع فرصت دارید که سکه جمع‌آوری کنید.

توجه داشته باشید که این مطلب به معنای تائید بازی همستر کامبت توسط مسترجانبی نیست و آینده این بازی در حال حاضر نامشخص است.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/291606/%DA%A9%D8%AF-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D9%88-%D8%AF%DB%8C%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D9%85%D8%A8%D9%88-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D8%A8%D8%AA-%DB%B1%DB%B5-%D8%AA%DB%8C%D8%B1/