به نظر می‌رسد شیائومی قصد دارد برای رقابت با اپل و سامسونگ یک گوشی تیتانیومی بسازد. این گوشی در مراسمی که اوایل اسفند برگزار می‌شود معرفی خواهد شد.

طبق گزارش امروز، شیائومی می‌خواهد به همراه گوشی شیائومی ۱۴ اولترا یک نسخه‌ی ویژه تیتانیومی از آن عرضه کند که مقاومت بالایی خواهد داشت.

شیائومی قبلا یک نسخه‌‌ تیتانیومی از گوشی شیائومی ۱۴ پرو در بازار چین عرضه کرده بود که متاسفانه در بازار جهانی ارائه نشد. حالا این شرکت ممکن است نسخه تیتانیومی شیائومی ۱۴ اولترا را در بازار جهانی عرضه کند.

طبق اطلاعاتی که فاش شده، قیمت شیائومی ۱۴ اولترا به دلیل افزایش قیمت مواد اولیه، نیمه‌هادی‌ها و همچنین به خاطر قابلیت‌های جدیدی که به آن اضافه خواهد شد، قیمت بالاتری نسبت‌ به مدل قبلی خود یعنی شیائومی ۱۳ اولترا خواهد داشت.

شیائومی ۱۴ اولترا علاوه بر مشخصات رده‌بالا دارای بازطراحی کاملا جدید و قابلیت پشتیبانی از ارتباط ماهواره‌ای خواهد بود.

بر اساس گزارش‌ها، هزینه مواد اولیه شیائومی ۱۴ اولترا، حدود ۱۰۰ دلار بیشتر از مدل قبلی خواهد بود و در حالیکه قیمت شیائومی ۱۳ اولترا در حال حاضر ۱۶۰۰ دلار است انتظار می‌رود شیائومی ۱۴ اولترا قیمتی بالاتر از ۱۷۰۰ دلار داشته باشد.

همچنین یک گزارش جدید فاش کرده که شیائومی ۱۴ اولترا از یک دوربین زیر نمایشگر استفاده خواهد کرد. طبق این گزارش، گوشی پرچمدار آینده شیائومی در دو نسخه با دوربین سلفی زیر نمایشگر و با دوربین سلفی معمولی معرفی خواهد شد. 

شیائومی ۱‌۴ اولترا است اخیرا در تست‌های تک‌هسته‌ای و چندهسته‌ای گیک‌بنچ به ترتیب امتیازهای ۲۳۳۶ و ۶۸۳۷ را کسب کرده بود.

گفته می‌شود این گوشی دارای یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی با دیافراگم متغیر، یک دوربین تله‌فوتو ۵۰ مگاپیکسلی، یک دوربین پریسکوپ ۵۰ مگاپیکسلی و یک دوربین فوق‌عریض ۵۰ مگاپیکسلی خواهد بود.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/274570/xiaomi-titanium-phone/