توییتر به‌تازگی تابلوی علامت X را در سان فرانسیسکو در بالای ساختمان اصلی خود نصب کرده است. این علامت حالت چشمک زن است و ظاهرا چنین چیزی در سان فرانسیسکو تائید نشده است و به همین خاطر مقامات این ایالت در حال بررسی موضوع هستند.

آسوشیتدپرس گزارش داده است که شرکت ایلان ماسک موفق به دریافت مجوز جایگزینی حروف یا نماد در ساختمان خود نشده و همچنین برای تابلویی که در بالای ساختمان خود در سان فرانسیسکو نصب کرده باید مجوز ایمنی و نصب دریافت کند.

پاتریک هانان سخنگوی وزارت بازرسی ساختمان سان فرانسیسکو گفته است که برای اطمینان از اینکه تابلوی شرکت X با ماهیت ساختمان مطابقت دارد باید مجوزهای لازم دریافت شود.

ماسک به‌تازگی نام توییتر را به X تغییر داده است. او قصد داد با این کار شبکه اجتماعی خود را قابلیت پیام‌رسانی مجهز کند و همچنین از پرداخت‌های موبایلی پشتیبانی کند. ماسک سال گذشته توییتر را به قیمت ۴۴ میلیارد دلار خریداری کرد، اما اعتراف کرده که ارزش این شرکت از زمان خرید آن کاهش یافته است.

در هر حال باید ببینیم که اقدامات بعدی مقامات سان فرانسیسکو چه خواهد بود؟

منبع: Phonearena

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/257283/san-francisco-to-investigate-how-musk-was-able-to-place-nuisance-x-sign-without-a-permit/