جیمی دونالدسون ملقب به مستر بیست بزرگترین یوتیوبر دنیا می‌گوید شب‌ها در دفتر کار خود می‌خوابد. به گفته وی این کار باعث صرفه جویی در زمان رفت و آمد به شرکت می‌شود.

آقای جیمی دونالدسون که به مستر بیست (Mr Beast) معروف است همچنین آپارتمان دفتر کار خود را با دکورهای بی‌نظیری تزئین کرده است. رفت و آمد آقای بیست به دفتر کار تنها نیازمند بیرون گذاشتن یک پا از درب ورودی است. محل اقامت این یوتیوبر بدون اتاق خواب بوده و با دفتر کار خود دیوار مشترک دارد.

دونالدسون که به عنوان مهمان در پادکست Howie Mandel Does Stuff حضور داشت، در پایان اپیزود، دفتر کار خود را که محل اقامت اصلی او است به میزبان نشان داد. دونالدسون گفت:

گاهی اوقات وقتی دوستانم در شهر هستند، من را به خانه دعوت می‌کنند و روزهایم را آنجا سپری می‌کنم. اما ماندن در اینجا برای من بسیار آسان‌تر است زیرا مجبور نیستم برای رسیدن به محل کار وقت خود را در رانندگی تلف کنم.

او بزرگترین یوتیوبر جهان محسوب می‌شود و اکنون بالغ بر ۲۴۶ میلیون دنبال کننده دارد. محتواهای او همراه با سایر سرمایه‌گذاری‌های تجاری هر سال حدود ۷۰۰ میلیون دلار برای دونالدسون درآمد دارد.

جالب است بدانید با نگاه کردن به وضعیت اتاق او، باور نمی‌کنید وی چنین سرمایه‌ای داشته باشد. تخت او درست در کنار اتاق نشیمن و تجهیزات کامپیوترش قرار دارد و ظاهرا، علاوه بر نشیمن، تنها یک حمام و یک اتاق کمد لباس وجود دارد.

او قبلا افرادی مانند تام بردی و جاستین تیمبرلیک را به دفتر اقامت خود برده است. همچنین دکوراسیون خانه بیست در گینس ثبت شده است و شامل تعداد زیادی عکس و نقل قول از بنیانگذار فقید اپل استیو جابز می‌باشد.

مستر بیست بزرگترین یوتیوبر دنیا در دفتر کارش می‌خوابد - مسترجانبی 

او اولین فرد معروف و ثروتمندی نیست که به خوابیدن در محل کار متوسل شده است. در سال ۲۰۲۲، ایلان ماسک اعلام کرد در هفته‌های ابتدایی تصاحب ایکس (توئیتر سابق) در دفتر مرکزی در سانفرانسیسکو می‌خوابید. قبل از آن، ماسک گفته بود گاهی برای همبستگی با کارمندانش روی زمین کارخانه تسلا می‌خوابد.

مشخص نیست که آیا دونالدسون ممکن است ایلان ماسک را الگوی خود برای خوابیدن در دفتر قرا داده است یا خیر. این دو نفر سال‌های اخیر با همدیگر در ارتباط بوده و پیام‌هایی را در شبکه‌های اجتماعی رد و بدل کرده‌اند.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/279299/mrbeast-says-he-sleeps-in-an-office-bedroom-so-he-can-be-closer-to-work-take-a-look/