به‌تازگی قیمت حلقه هوشمند گلکسی رینگ (Galaxy Ring) سامسونگ فاش شده است که نشان می‌دهد نسبت به رقبای خود بالاتر خواهد بود.

پیش از معرفی رسمی حلقه هوشمند جدید سامسونگ به نام گلکسی رینگ در تاریخ ۱۰ جولای (۲۰ تیرماه)، اکنون اطلاعاتی در مورد قیمت آن به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است. طبق داده‌های منتشر شده، قیمت گلکسی رینگ بالاتر از گلکسی واچ ۶ خواهد بود.

طبق اطلاعات فاش شده از Dealabs، قیمت این حلقه هوشمند در فرانسه ۴۴۹ یورو می‌باشد که معادل ۴۸۷ دلار در ایالات متحده است. با این قیمت گذاری، گلکسی رینگ در دسته محصولات ممتاز قرار می‌گیرد و قیمت آن از رقبایی مانند Oura Ring با قیمت ۲۹۹ دلار و Circular Pro 1 با قیمت ۴۱۰ دلار فراتر خواهد بود.

گلکسی رینگ به عنوان اولین حلقه هوشمند سامسونگ، دارای قابلیت‌های نظارت بر سلامت با همکاری اپلیکیشن Galaxy Health خواهد بود. انتظار می‌رود این حلقه مجهز به سنسورهای ECG و جریان خون و همچنین قابلیت‌های نظارت بر کیفیت خواب باشد. علاوه بر این، با استفاده از حلقه هوشمند گلکسی رینگ امکان کنترل سایر محصولات گلکسی مهیا می‌شود و ازینرو باعث بهبود اکوسیستم سامسونگ می‌شود. به عنوان مثال، می‌توان از آن برای باز کردن قفل سایر محصولات از جمله گوشی‌های گلکسی استفاده کرد.

گلکسی رینگ در سه رنگ مشکی، نقره‌ای و طلایی و همچنین در ۹ اندازه عرضه خواهد شد. جزئیات بیشتر در رابطه با حلقه هوشمند گلکسی رینگ در رویداد Unpacked سامسونگ اعلام خواهد شد.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/291710/galaxy-ring-price-leak-reveals-that-it-will-be-a-premium-segment-device/