لنوو در طول سه سال گذشته در مجموع پنج تبلت لنوو تب M10 عرضه کرده است و حالا این شرکت خود را برای معرفی تبلت لنوو تب M11 آماده می‌کند.

مشخصات لنوو تب M11

این تبلت از یک صفحه نمایش ۱۰.۹۵ اینچی LCD بهره خواهد برد. سایز ۱۰-۱۱ اینچی یک سایز عالی برای تبلت‌ها اقتصادی است و فضای بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌دهد. تب M11 لنوو همچنین دارای یک باتری ۷۰۴۰ میلی آمپر ساعتی برای ۱۰ ساعت پخش ویدیو خواهد بود.

این تبلت دارای یک دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی و دو دوربین ۸ یا ۱۳ مگاپیکسلی در پنل پشتی خود خواهد بود. البته این دستگاه ممکن است در بازارهای مختلف با دوربین متفاوتی عرضه شود. در هر حال، دوربین ۸ مگاپیکسلی برای یک تبلت اقتصادی مناسب است.

کار پردازش تب M11 را تراشه دایمنسیتی G88 که یک تراشه هشت هسته‌ای مناسب برای استفاده روزمره و اجرای بازی‌های متوسط است بر عهده خواهد داشت. این تبلت همچنین دارای ترکیب حافظه ۴/۶۴، ۴/۱۲۸ و ۸/۱۲۸ گیگابایتی خواهد بود.

لنوو

لنوو وعده دو آپدیت بزرگ اندروید را برای این تبلت داده است، بنابراین تب M11 علاوه بر اندروید ۱۴، اندروید ۱۵ را نیز دریافت خواهد کرد. این تبلت با اندروید ۱۳ عرضه خواهد شد و تا ژانویه ۲۰۲۸ آپدیت‌های امنیتی را دریافت خواهد کرد.

لنوو تاریخ دقیقی برای معرفی رسمی این تبلت اعلام نکرده است، اما قیمت پایه آن حدود ۳۳۰ دلار خواهد بود.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/262506/lenovo-tab-m11-see-the-design-and-specifications-of-the-upcoming-tablet/