روند عرضه رابط کاربری One UI 6.1 سامسونگ به آرامی آغاز شده و حالا این شرکت به سراغ گوشی گلکسی A24 رفته است. بله درست است. این غول تکنولوژی به‌روزرسانی One UI 6.1 را به گلکسی A24 می‌آورد. این به‌روز رسانی جدید نرم‌افزاری همچنین شامل پچ امنیتی می ۲۰۲۴ می‌باشد که ۴۵ مشکل امنیتی را برطرف می‌کند.

به‌روز رسانی One UI 6.1 ویژگی‌های جدیدی را به کاربران گلکسی A24 ارائه می‌دهد. به طور خلاصه، شما به قابلیت‌هایی جدید از جمله شخصی سازی رابط کاربری، ویرایش عکس‌ها، مدیریت سلامت، محفاظت از باتری گوشی و اطلاعات دستگاه خود، اشتراک گذاری محتوا با دیگر مدل های گلکسی و همچنین گوشی‌های اندرویدی غیر سامسونگ، اجرای همزمان چند برنامه (Multitask) و تایپ دسترسی خواهید داشت.

چگونه به‌روزرسانی One UI 6.1 را دریافت کنیم؟

در حال حاضر، سامسونگ در حال عرضه این آپدیت جدید به نسخه‌های بین‌المللی گلکسی A24 است که در مناطق زیادی در سراسر جهان، از جمله آسیا و خاورمیانه به فروش می‌رسد. کد این مدل SM-A245F می‌باشد. کد نسخه آن A245FXXU5CXE1 است که شما می‌توانید این به‌روزرسانی را با رفتن به بخش Settings » Software update » Download and install گوشی خود دریافت کنید.

اگر پس از انجام این مراحل موفق به دریافت به‌روزرسانی نشدید، به این معناست که سامسونگ هنوز آن را برای منطقه یا دستگاه شما در دسترس قرار نداده است. در این صورت، چند روز برای دریافت آن منتظر بمانید.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/289717/galaxy-a24-gets-one-ui-6-1-with-may-2024-security-update/