انتظار می رود سامسونگ نسل جدید گوشی‌های سری گلکسی A خود را سال آینده میلادی معرفی کند و حالا تصاویر رندرشده گلکسی A55 فاش شده است که طراحی آن را از همه زوایا نشان می‌دهند. این گوشی به عنوان جانشین گلکسی A54 عرضه خواهد شد.

همانطور که می‌بینید این گوشی دارای طراحی جعبه‌ای است و برجستگی‌هایی را در سمت راست خود دارد که مربوط به دکمه‌های پاور و تنظیم صدا می‌شوند. در پنل پشتی گوشی سه دوربین وجود دارند که به صورت عمودی قرار گرفته‌اند.

سامسونگ گلکسی A55 دارای یک درگاه USB-C و اسپیکر در پایین است و یک شیار سیم‌کارت در لبه بالایی آن وجود دارد. با این‌حال، رندرهای امروز جک ۳.۵ میلی متری را نشان نمی‌دهند. در پنل جلویی این گوشی یک صفحه‌نمایش هول‌پانچ با اندازه ۶.۵ اینچ وجود داردکه توسط حاشیه‌های نازک احاطه شده است. از نظر ابعادی، ابعاد گلکسی A55 برابر با ۱۶۱.۱×۷۷.۳/۷۷.۹ x8.2 میلی‌متر خواهد بود.

گلکسی A55

طبق گزارشی که امروز منتشر شده گلکسی A55 و همچنین A35 دارای بدنه فلزی خواهند بود که جایگزین پلاستیک‌های قبلی خواهد شد. این بدنه، به هر دو گوشی ظاهری باکیفیت خواهد بخشید. طبق شایعات، گلکسی A55 از تراشه معرفی نشده‌ی اگزینوس ۱۴۸۰ با پردازنده گرافیکی AMD استفاده خواهد کرد. همچنین گواهینامه ۳C نشان می‌دهد که این گوشی از شارژ سریع ۲۵ وات پشتیبانی خواهد کرد.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/267354/samsung-galaxy-a55-emerges-in-leakead-renders/