انتظار می رود امسال سری آیفون ۱۵ با تغییرات زیادی معرفی شود. یکی از مهم‌ترین تغییرات استفاده از درگاه USB-C با قابلیت تاندربولت است. اپل همچین قصد دارد زیبایی شناسی این گوشی‌ها را بهبود ببخشد. امروز تصاویری از کابل‌های USB-C سری آیفون ۱۵ فاش شده که آن‌ها را در رنگ‌های مختلفی نشان می‌دهد.

ظاهرا اپل به دنبال حذف کابل‌های سفید استاندارد است و قصد دارد کابل‌های رنگی برای سری آیفون ۱۵ ارائه کند. این تصاویر را یک کلکسیونر دستگاه‌های اپل به نام Kosutami منتشر کرده است.

اپل هر سال رنگ های جدیدی برای جدیدترین مدل‌ها ی آیفون خود عرضه می‌کند. حالا با توجه به تصاویر لورفته از کابل‌های USB-C آیفون ۱۵ می‌توانیم درباره گزینه‌های رنگی آن قبل از معرفی حدس‌هایی بزنیم. در تصاوی می‌بینیم که کابل‌های USB-C آیفون ۱۵ دارای رنگ‌های زرد، قرمز، آبی، بنفش و مشکی هستند. نکته دیگر اینکه، این رنگ‌ها کمی روشن‌تر هستند.

این اولین بار نیست که اپل قصد دارد کابل‌های همرنگ ارائه کند. این شرکت قبلا کابل‌های MagSage را برای سری مک بوک ایر خود عرضه کرده است. البته در افشاگری امروز، فقط به مدل‌های به آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس اشاره شده است. اما اپل احتمالا این کابل‌ها را برای مدل‌های آیفون ۱۵ پرو نیز ارائه کند. اما شاید بخواهد آن‌ها را کمی تیره‌تر کند تا با رنگ قرمز یا آبی جدید آن‌ها مطابقت داشته باشد.

اپل سری آیفون ۱۵ را احتمالا در نیمه اول سپتامبر (احتمال ۱۲ سپتامبر) معرفی خواهد کرد.

منبع: wccftech

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/258948/images-of-color-matched-braided-usb-c-cables-for-iphone-15/