انتظار می‌رود سامسونگ سری گلکسی S24 را در ۱۷ ژانویه ۲۰۲۴ معرفی کند و حالا تصاویر واقعی گلکسی S24 اولترا درز پیدا کرده است که طراحی آن را به ما نشان می‌دهد.

این تصاویر، تاحدودی رندرهایی که قبلا از گلکسی S24 اولترا فاش شده بودند را تائید می‌کنند. همانطور که می‌بینید این گوشی در داخل دست بسیار بزرگ به نظر می‌رسد و نسبت تصویر وسیع‌تری دارد. تصاویر امروز، گلکسی S24 اولترا را در رنگ سفید مایل به خاکستری نشان می‌دهند.

همانطور که می‌بینید این گوشی دارای طراحی باکس‌مانند با دکمه‌های پاور و تنظیم صدا در سمت راست است. این تصاویر همچنین وجود آنتن UWB را تائید می‌کنند. در پنل پشتی گلکسی S24 اولترا سه دوربین به صورت عمودی به همراه دو سنسور اضافی و فلاش LED وجود دارند.

در قسمت جلو نیز می‌توان یک بریدگی هول‌پانچ کوچک مرکزی را مشاهده کرد. صفحه‌نمایش این گوشی تخت به نظر می‌رسد، اما کاملا مسطح نیست. همچنین در یکی از تصاویر، می‌توان دید که قلم S-Pen از شیار گوشی بیرون زده است.

قبلا گزارش شده بود که گلکسی S24 اولترا از همان صفحه نمایش ۶.۸ اینچی نسل قبلی خود استفاده خواهد کرد. اما حاشیه‌های اطراف آن کاهش خواهد یافت، بطوریکه نازکترین حاشیه را در بین همه گوشی‌های هوشمند خواهد داشت.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/266845/leaked-live-images-give-us-the-best-possible-look-at-the-samsung-galaxy-s24-ultra/