رد مجیک ۹ پرو به عنوان پرچم‌دار گیمینگ آینده نوبیا قرار است به‌زودی معرفی شود و حالا تائید شده است که این گوشی از شارژ سریع ۱۶۵ وات و تراشه قدرتمند اسنپدراگون ۸ نسل ۳ بهره خواهد برد. با این فناوری، شارژ کامل رد مجیک ۹ پرو فقط ۱۶ دقیقه طول خواهد کشید.

نوبیا برای اطمینان از ایمنی این گوشی در حین شارژ سریع، از فناوری جداسازی شارژ استفاده خواهد کرد. این فناوری با توزیع بار شارژ در سراسر گوشی از طریق یک پمپ سه‌گانه مانع از داغ شدن موضعی دستگاه خواهد شد.

رد مجیک ۹ پرو، علاوه بر قابلیت شارژ بسیار سریع، از یک باتری ۶۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی در یک فریم ۸.۹ میلی‌متری بهره خواهد برد. طبق ادعای نوبیا، ذوام باتری آن بیش از ۲ روز خواهد بود که این ویژگی می‌تواند رد مجیک ۹ پرو را به یک همراه قابل اعتماد برای کاربران تبدیل کند.

همچنین در پنل جلویی این گوشی یک دوربین سلفی زیر نمایشگر به منظور ارائه تجربه گیمینگ همه‌جانبه وجود خواهد داشت. با توجه به این مشخصات به نظر می‌رسد که رد مجیک ۹ پرو استانداردهای جدیدی در دنیای گوشی‌های گیمینگ ایجاد خواهد کرد.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/266520/the-red-magic-9-pro-will-be-the-first-to-pack-165w-charging-and-snapdragon-8-gen-3-together/