اگر هنوز به این امید داشتید که طراحی گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد ۶ به طرز قابل توجهی نمایشگر کاور بزرگتری داشته باشد، تصویر جدید فاش شده از قاب این گوشی، شما را ناامید خواهد کرد.

شرکت Thinborne، تولید کننده آمریکایی قاب گوشی، تصویری که در پایین مشاهده می‌کنید را با هشتگ #fold6 در X (توییتر سابق) به اشتراک گذاشت که قاب این گوشی تاشوی رو به انتشار را نشان می‌دهد.

این عکس تا حدودی ثابت می‌‌کند که سامسونگ تغییرات بزرگی در اندازه نمایشگر کاور این گوشی ایجاد نکرده است. با این حال، نمایشگر کاور به دلیل نسبت ابعاد متفاوت کمی عریض‌تر خواهد بود، اما اندازه صفحه قابل دسترس تقریبا بدون تغییر باقی می‌ماند.

نمایشگر تاشوی ۷.۶ اینچی زد فولد ۶ نیز به همین اندازه خواهد بود با این تفاوت که نسبت ابعاد متفاوت، باعث می‌شود کوتاه‌تر و عریض‌تر باشد.

سامسونگ گلکسی زد فولد ۶ علاوه بر نمایشگر‌های عریض‌تر، با وجود گوشه‌های تیز ظاهری زاویه دار تری نیز خواهد داشت. همچنین احتمالا ۱۵ گرم سبک‌تر و مجهز به فریم تیتانیومی باشد.

گلکسی زد فولد ۶ از هر جهت دیگر به نحو ناامیدکننده‌ای، آشنا خواهد بود. این گوشی بهبود‌های معمول سالانه مانند تراشه اسنپدراگون و نرم‌فزار جدیدتر را دریافت می‌کند، اما هر بخش دیگر از مشخصات دوربین گرفته تا ظرفیت باتری، بدون تغییر باقی می‌ماند.

همچنین به‌تازگی تصاویر نمونه‌های ساختگی گلگسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ نیز فاش شده است که طراحی این دو گوشی را تاحدودی به ما نشان می‌دهد.

سامسونگ همچنین در حال توسعه مدل گلکسی زد فولد ۶ اولترا می‌باشد که ممکن است نسبت به نسخه عادی زد فولد ۶ مشخصات بهتری داشته باشد، اما در حال حاضر به نظر می‌رسد که مدل اولترا در انحصار کره است. همچنین با در نظر گرفتن این که مدل استاندارد زد فولد ۶ احتمالا با افزایش قیمت ۱۰۰ دلاری عرضه شود، انتظار می‌رود که مدل اولترا به طور وحشتناکی گران باشد.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/289781/galaxy-z-fold-6-case-reveals-lack-of-major-cover-display-size-change/