قبل از رویداد Galaxy Unpacked، اطلاعات جدیدی در مورد گوشی‌های هوشمند تاشوی سامسونگ یعنی گلکسی فلیپ ۶ و گلکسی فولد ۶ در فضای اینترنت لو رفته است که در اینجا بررسی می‌کنیم.

یک افشاگر داخلی شناخته شده، تصاویر جدیدی از گلکسی فلیپ ۶ و گلکسی فولد ۶ منتشر کرده است که اکنون از همه زوایا به همراه رنگ‌های جدید این محصولات، قابل مشاهده هستند.

گلکسی فلیپ ۶ در چهار رنگ نمایش داده شده است: زرد، نعناعی، آبی و خاکستری. جالب است که این‌ بار سامسونگ یک رنگ سیاه کامل را ارائه نمی‌دهد. انتظار می‌رود قیمت گلکسی فلیپ ۶ از ۱۱۹۹ دلار آغاز شود که ۱۰۰ دلار گران‌تر از مدل قبلی است. این گوشی هوشمند از پردازنده اسنپدارگون ۸ نسل سوم، ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی بهره خواهد برد.

گلکسی فولد ۶ نیز در سه رنگ صورتی روشن، خاکستری و سرمه‌ای موجود خواهد بود. این اولین دستگاه تاشو است که در رنگ صورتی ارائه می‌شود که احتمالا برای بانوان جذاب باشد. این گوشی از پردازنده اسنپدارگون ۸ نسل سوم به همراه ۱۲ گیگابایت رم و احتمالاً ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی اولیه استفاده خواهد کرد.

هر دو تلفن گوشی و دیگر دستگاه‌های گلکسی در رویداد Unpacked در تاریخ ۱۰ ژوئیه (۲۰ تیر) معرفی خواهند شد.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/290942/images-of-samsung-galaxy-flip-6-and-galaxy-fold-6-in-different-colours-have-surfaced-online-ahead-of-the-official-announcement/