واتساپ بازطراحی بزرگی در نسخه ۲.۲۳.۲۰.۱۰ بتای خود ارائه کرده است که دارای قابلیت‌های بصری جدیدی از جمله نوارهای بالایی بی‌رنگ، دکمه اکشن شناور جدید و آیکون‌های تغییریافته است.

واتساپ همچنین به کاربران اجازه خواهد داد تا به پیام‌های کانال‌ها پاسخ دهند و بخش نظرات را برای پیام‌های یک به چند فعال کنند.

واتساپ در به‌روزرسانی جدید بتا، رابط کاربری آشنای خود را با یک رابط کاربری مدرن جایگزین کرده است، هرچند که به نظر نمی‌رسد پشتیبانی از تم داینامیک Material You در کار باشد. تاریخ رسمی عرضه این آپدیت هنوز مشخص نیست، اما ظاهرا تغییرات هم‌اکنون در حال اعمال شدن است.

WABetaInfo گزارش داده است که آخرین نسخه بتا واتساپ دارای رابط کاربری جدیدی است. در این به‌روزرسانی، نوار بالایی بی‌رنگ در صفحه اصلی و در چت‌ها به نمایش گذاشته می‌شود.

همچنین نوار پایینی در حالت تاریک، کمی روشن‌تر از بقیه رابط‌ کاربری است. علاوه بر این، حباب‌های چت برای کاربران تم تیره را ارائه می‌دهند و دکمه اکشن شناور هم بازطراحی شده است. ظاهرا دکمه منوی سه نقطه نیز حذف شده است.

گفتنی است اوایل این هفته WABetaInfo گزارش داده بود که واتساپ روی قابلیت جدیدی کار می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تا به پیام‌های کانال‌ها پاسخ دهند.

در هر حال باید ببینیم رابط کاربری جدیدی واتساپ چه زمانی عرضه خواهد شد.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/262242/whatsapps-big-redesign-takes-shape-in-latest-beta/