شرکت PopSockets یک راهکار سفارشی‌سازی هوش مصنوعی جدید معرفی کرده که به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از تخیل خود طرح‌هایی را تولید کنند.

این مدل هوش مصنوعی از نسخه بهینه‌شده Stable Diffusion XL بهره می‌برد و کاربران می‌توانند از بین کیف، گیره یا کیف پول، طرح‌های را انتخاب کنند و قیمت آن از ۳۰ دلار شروع می‌شود. PopSockets روشی را ارائه کرده تا علاقمندان هوش مصنوعی بتوانند طرح های خود را ایجاد کنند.

کاربران می‌توانند با انجام یکسری مراحل سفارشی‌سازی این کار را انجام دهند. شما ابتدا با نوشتن توصیف‌هایی آنچه در ذهن خود دارید به مدل هوش مصنوعی می‌گویید. این در واقع نوعی تبدیل متن به تصویر است که نمونه مشابه آن را در موتور جستجوی گوگل یا تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۳ نیز وجود دارد.

سپس کاربران باید عکسی با موضوع مشخص آپلود کنند که می‌تواند عکس یک حیوان خانگی، یک فرد یا هر چیز دیگری باشد. در آخر، کاربران این امکان را خواهند داشت تا کارهای تکمیلی بیشتری را روی طرح خود انجام دهند.

کاربران همچنین می توانند متنی را به طرح موردنظر خود اضافه کنند. PopSockets همچنین انواع مختلفی از تصورات را ارائه خواهد کرد که به کاربرانی که نمی‌خواهند از صفر شروع کنند کمک خواهد کرد.

PopSockets در همین زمینه در حال برگزاری یک مسابقه با جایزه ۱۰۰۰۰۰ دلاری است که نفر اول یک جایزه ۵۰۰۰۰ دلار دریافت می‌کند و تنها کاری که شما لازم است انجام دهید این است که طرح خود را ایجاد کنید.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/265647/you-can-now-use-ai-to-create-your-own-popsockets-case-grip-or-wallet/