تصاویر منتشر شده در فضای مجازی اولین تصادف خودروی برقی شیائومی SU7 را نشان می‌دهد. تصاویر منتشر شده برخورد یک دستگاه SU7 شیائومی را با یک مرسدس بنز سدان سفید رنگ به تصویر می‌کشد.

طبق تصاویر، آسیب قابل توجهی متوجه هر دو خودرو شده است. مرسدس بنز سفید رنگ با خساراتی از قبیل شکستگی چراغ جلوی سمت راست و برآمدگی کاپوت روبرو شده است. همچنین سپر جلو و جلوپنجره ورودی هوا آن دچار تغییر شکل شده است.

شیائومی SU7 بیشترین آسیب را در سمت راست خود متحمل شده است، به طوری که دو در آن خسارت دیده است و کیسه هوا به طور کامل باز شده است.

Big Lizi Qiqili یکی از اینفلوئنسرهای معروف در چین، ادعا کرده است شیائومی SU7 متعلق به او بوده و هنگام تصادف یکی از همکارانش در حال فیلمبرداری بوده است.

پس از تصادف، وی در خصوص وضعیت خودرو گزارش داد که بلافاصله تماس اضطراری از داخل خودرو برای تایید وضعیت برقرار شده است. اگرچه کیسه‌های هوا باز شده بودند، اما ظاهراً هیچ یک از لوازم جانبی داخل خودرو آسیب ندیده بود.

حادثه رانندگی خودرو برقی شیائومی SU7

علاوه بر این، پانل تخت عقب خودرو سالم باقی مانده بود و دستگیره‌های درب بدون مشکل باز و بسته می‌شدند.

در گزارشات بعدی مشخص شد خودرو SU7 برای تعمیر به مرکز خدمات پس از فروش برده شده است. خوشبختانه آسیب جدی به دو طرف وارد نشده است و تنها دچار جراحات جزئی شدند. این وبلاگ نویس در پایان به همه یادآوری کرد که ایمنی هنگام رانندگی را در اولویت قرار دهند.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/281549/xiaomi-su7-in-first-reported-accident-results-in-heavy-damage-to-mercedes-benz-sedan/