اسپاتیفای از سرویس ارزان‌ قیمت و اقتصادی Basic با قیمت ماهانه ۱۰.۹۹ دلاری رونمایی کرد که فاقد قابلیت کتاب‌های صوتی است.

اسپاتیفای از راه اندازی سرویس پولی جدیدی به نام Basic خبر داد که به ازای عدم دسترسی به کتاب‌های صوتی، قیمت پایین‌تری را برای کاربران ارائه می‌دهد. قیمت این سرویس جدید ماهانه ۱۰.۹۹ دلار اعلام شده است و شامل تمامی مزایای موسیقی اسپاتیفای مانند پخش بدون تبلیغات می‌باشد و فقط بخش کتاب‎‌های صوتی حذف شده است.

در سرویس استاندارد Premium Individual  که ۱۱.۹۹ دلار قیمت دارد قابلیت پخش بدون تبلیغات و امکان ۱۵ ساعت گوش دادن به کتاب صوتی در ماه برای کاربران این طرح فراهم است. تا پیش از این، اسپاتیفای طرحی برای مشتریان نداشت که در آن به ازای عدم دسترسی به کتاب صوتی مبلغی پایین‌تر پرداخت کنند که با سرویس Basic این امکان فراهم شده است.

لازم به یادآوری است اسپاتیفای در ماه ژوئن قیمت پایه خود را از ۱۰.۹۹ دلار به ۱۱.۹۹ دلار افزایش داد تا به گفته خود بهترین تجربه را برای کاربران به ارمغان بیاورد، اما با طرح جدید Basic، مشتریانی که مایل نیستند از قابلیت کتاب صوتی استفاده کنند می‌توانند با پرداخت ۱۰.۹۹ دلار در ماه از این سرویس بهره‌مند شوند.

قیمت سرویس Basic اسپاتیفای با قیمت سرویس اپل موزیک برابری می‌کند، و این بار مانند دفعات قبل شاهد افزایش یک دلاری سرویس‌های اسپاتیفای نسبت به اپل نیستیم.

قیمت سایر سرویس‌ها تغییری نکرده است. قیمت طرح Duo همان ۱۶.۹۹ دلار و Family با قیمت ۱۹.۹۹ دلار در دسترس است. اسپاتیفای همچنین سرویس دیگری را دارد که قیمت ماهیانه آن ۹.۹۹ دلار است و امکان دسترسی به ۱۵ ساعت کتاب‌های صوتی همراه با موسیقی‌های تبلیغاتی را فراهم می‌کند.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/290074/spotify-launches-cheaper-10-99-month-premium-plan-without-audiobooks/