اپل امروز آپدیت iOS 16.3 را برای مدل‌های واجدشرایط آیفون عرضه کرد. کسانی که هنوز این آپدیت را دریافت نکرده‌اند می‌توانند به‌طور دستی آن را از مسیر Settings > General > Software Update چک کنند. 

آپدیت جدید شامل قابلیت‌های متنوعی از جمله پشتیبانی از کلیدهای امنیتی برای Apple ID و پشتیبانی از نسل دوم هوم پاد می‌شوند. همچنین قابلیت تشخیص تصادف بهبود یافته است که باعث جلوگیری از تماس‌های اشتباهی خواهد شد. 

اپل همچنین سعی کرده در آپدیت iOS 16.3 باگ‌های قبلی را برطرف کند که یکی از مهمترین آن‌ها ظاهر شدن خطوط افقی سبز رنگ در گوشی‌های آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس بود. 

اپل همچنین برای کاربرانی که از iOS 15 استفاده می‌کنند آپدیت حدید iOS 15.7.3 را عرضه کرده است و کسانی که از سیستم‌عامل قدیمی iOS 12 استفاده می‌کنند می‌توانند آپدیت جدید iOS 12.5.7 را دریافت کنند که شامل بهبودهایی در بخش امنیتی می‌شود.  

امروز همچنین آپدیت watchOS 9.3 نیز ارائه شده است که‌شامل واچ‌فیس‌های جدید، بهبود عملکرد و رفع باگ‌های قبلی می‌شود. این آپذیت از طریق اپلیکیشن اپل واچ روی گوشی‌های آیفون قابل دسترس است.

منبع: PhoneArاتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/245267/apples-ios-16-3-update-is-out-with-iphone-14-bug-fixes-homepod-2-support-and-security-keys/