مدتی است که سامسونگ دستبند تناسب اندام گلکسی فیت ۲ را معرفی کرده و این شرکت اخیرا تمرکز خود را روی توسعه ساعت‌های هوشمند گذاشته است. اما حالا به نظر می‌رسد که این غول کره‌ای به فکر ارائه یک دستبند تناسب اندام جدید است.

SamMobile گزارش داده است که به‌تازگی یک دستگاه سامسونگ با شماره مدل SM-R390 در FCC ثبت شده است. به نظر می‌رسد این دستگاه یک دستبند تناسب اندام است که احتمالا گلکسی فیت ۳ نام خواهد داشت. تصویر منتشرشده از آن، یک حسگر ضربان قلب در پنل پشت و دو پین برای شارژ را نشان می‌دهد.

علاوه بر شماره مدل و طراحی، باید منتظر جزئیات بیشتری از این دستبند باشیم. از آنجائیکه گلکسی فیت ۲ در سال ۲۰۲۰ معرفی شد، انتظارات از فیت ۳ بالا است.

فیت ۲ مجهز به صفحه نمایش ۱.۱ اینچی تمام رنگی AMOLED بود و به نظر می‌رسد فیت ۳ دارای نمایشگر کمی بزرگتر خواهد بود.

گلکسی فیت ۲ همچنین تا عمق ۵۰ متری آب دوام می‌آورد و دارای قابلیت‌هایی مثل مانیتور ضربان قلب، ژیروسکوپ، شتاب سنج، تشخیص خودکار تمرین و پلیش خواب بود. بنابراین انتظار می‌رود که همه این قابلیت‌ها در مدل بعدی فیت به همراه ارتقاهای دیگر عرضه شوند.

در سال های اخیر دستبندهای تناسب اندام تاحدودی متوقف شدند واکثر شرکت‌ها تمرکز خود را روی ساعت های هوشمند گذاشته‌اند. تفاوت اصلی بین ساعت هوشمند و دستبند تناسب اندام در عملکرد آنها نهفته است.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/262341/after-a-three-year-break-samsung-might-unveil-a-new-fitness-band/