به نظر می‌رسد تماس‌های تصویری در واتساپ قرار است جذاب‌تر شوند. آیا از خیره شدن به انعکاس خود و پس زمینه شلوغ و تکراری هنگام تماس‌های تصویری خسته شده‌اید؟ شاید واتساپ راه حلی برای این مشکل پیدا کرده باشد.

بنا به گزارش‌ها، این اپلیکیشن پیام رسان در حال آزمایش یک ویژگی جدید مشابه اسنپ چت است که کاربران را قادر می‌سازد تا تمام خلاقیت خود را به کار گرفته و تماس‌های تصویری خود را به تجربه‌ای شاد و لذت بخش تبدیل کنند.

تصور کنید که فقط با چند ضربه روی نمایشگر خود، اتاق پذیرایی شما با صحنه ای جذاب از زیر آب جایگزین شده یا خودتان به یک شخصیت خنده‌دار کارتونی تبدیل شده‌اید. هیچ چیزی غیر ممکن نیست! از تماس تصویری خجالت می‌کشید؟ بروز رسانی شایعه شده جدید واتساپ به شما این قابلیت را می‌دهد که به جای تصویر خود از آواتارهای شخصی اپلیکیشن استفاده کنید. شما می‌توانید از این طریق بدون این که نیاز باشد صورت خود را نشان دهید، در تماس‌های تصویری حضور داشته باشید.

این بروز رسانی هیجان‌انگیز هنوز در مرحله آزمایش بتا به سر می‌برد و ممکن است هیچوقت در نسخه نهایی اپلیکیشن منتشر نشود. اما در صورت عرضه، می‌تواند تماس‌های تصویری واتساپ را دگرگون کند. با قابلیت افزودن فیلتر، پس زمینه و افکت‌های گوناگون، تماس‌های تصویری واتساپ می‌توانند روشی سرگرم‌کننده، پر شور و شخصی سازی شده برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده باشند.

آینده تماس‌های تصویری در واتساپ به نظر جذاب و پر از سورپرایز می‌باشد، پس تماس‌های خسته کننده و تکراری گذشته را فراموش کنید.

اتاق خبر مستر جانبی

منبع: https://techfars.com/289882/whatsapp-takes-a-page-from-snapchat-video-calls-to-get-a-fun-and-funky-makeover/